Image Image Image Image Image Image Image Image Image
[ X ]

TYMCZASOWE ZASADY FUNKCJONOWANIA MBS

Szanowni Państwo,

mając na względzie bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników informujemy, że z dniem 16/03/2020 r. Zarząd MBS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. podjął decyzję o tymczasowym ograniczeniu bezpośredniej obsługi Klientów w oddziałach MBS. W związku z powyższym wprowadzamy następujące procedury obsługi:

  1. prosimy o składanie zamówień wyłącznie drogą elektroniczną lub telefoniczną
  2. po przyjeździe do MBS po odbiór towaru zostań w samochodzie, skontaktuj się telefonicznie z obsługą hurtowni pod numerem:
  1. Poczekaj w samochodzie, przygotujemy Twoje zamówienie w możliwie najkrótszym czasie i dostarczymy do Twojego pojazdu

  2. Jeśli będziesz płacił kartą lub gotówką, zaprosimy Cię do miejsca, w którym będziesz mógł zapłacić

  3. W trakcie czynności nasi pracownicy zachowają bezpieczny dystans – ok. 1,5m

  4. Zapraszamy do zamawiania materiałów transportem MBS!

Wszystkie numery naszych telefonów stacjonarnych, komórkowych oraz poczta elektroniczna są aktywne i pozostają do Państwa dyspozycji. Wykaz numerów i danych kontaktowych naszych handlowców znajdziecie Państwo na stronach: www.mbs.wroc.pl/kontakt

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:30

Dostawy są realizowane terminowo, a w naszej firmie wdrożone zostały wszystkie procedury zalecane przez GIS. Bezpieczeństwo naszych Klientów i Pracowników jest dla nas najwyższym priorytetem.

Przepraszamy za niedogodności i liczymy na Państwa zrozumienie. Zadbajmy wspólnie o zdrowie naszych bliskich.

Zarząd MBS sp. z o.o. sp. k.

03 kw.

By

Nawierzchnie, donice i meble Modern Line w Color House Wrocław.

3 kwietnia 2014 | By |

20 lat doświadczenia, ciągłe pogłębianie wiedzy, szukanie nowoczesnych rozwiązań oraz zespół specjalistów oddanych swojej pracy to fundamenty tworzące firmę Modern Line.

Tym co charakteryzuje produkty Modern Line jest nowoczesny design, nieszablonowość w przypadku każdego projektu oraz minimalistyczna skromność i elegancja. Produkty te na pewno docenią osoby, które lubią tworzyć gustowne przestrzenie w duchu minimalizmu. Nic więc dziwnego, że slogan „mniej znaczy więcej” nabiera mocy – to po prostu widać!

Wybrane produkty:

ru09

Szezlong Harmony to leżak o wyjątkowym i eleganckim profilu. Może być stosowany jako leżak w ogrodzie, ale również z powodzeniem sprawdzi się w roli wyposażenia pływalni czy spa. Dyble montażowe zabudowane w okolicy naroży podstawy umożliwiają  kotwienie szezlonga na stałe w podłożu. Produkt jest dostępny w kolorze White Natural.

donica BIG2

BIG to donice betonowe o kształcie prostopadłościennym i wysokości 90 cm. Produkty są dostępne w 2 opcjach powierzchni: Natural (4 kolory) oraz Ice (8 kolorów).

eco-solid

eco Solid to podłużna płyta tarasowa o prostej linii brzegowej i płaskiej powierzchni zabezpieczonej wokół obwodu specjalnym profilowaniem. Odstępniki dystansowe w specjalnym powiększonym wymiarze i rozstawie dopasowanym do płyt tarasowych Cube, Solid i Style. Wzór składa się z jednego powtarzalnego elementu.

lot8

Harmony to ekskluzywna ławka ogrodowa o wyrafinowanym kształcie. Produkt jest dostępny w długościach: 79 cm, 119 cm oraz 159 cm oraz 4 kolorach. Mnogość dostępnych kombinacji umożliwia zastosowanie produktu zarówno jako meble do ogrodu jaki i nowoczesne meble miejskie. Materiał z jakiego są wykonane ławy to beton architektoniczny GRC.

Technologie Modern Line:

Bruk Color Quality

Tradycyjne metody barwienia wyrobów z betonu mają liczne ograniczenia, przez co kolory są przytłumione i mało naturalne.

Postanowiliśmy to zmienić wprowadzając innowacyjną technologię Bruk Color Quality. Nasza technologia opiera się w dużej mierze o starannie dobrane pigmenty oraz biały cement. W wyniku zastosowania Bruk Color Quality produkty zyskują nasycenie i jednolitość koloru, zachowując jednocześnie jego naturalność.

Bruk Protect Quality

System ochrony powierzchni Bruk Protect Quality zastosowany w kostce brukowej zabezpiecza jej powierzchnię przed wilgocią i zabrudzeniami, np. z kawy, wina, herbaty czy oleju samochodowego. Zabrudzenia płynne można usunąć za pomocą zwykłej czystej ściereczki, a zabrudzenia innego rodzaju przez umycie kostki wodą.

Więcej informacji na stronie producenta: modernline.info.pl