Image Image Image Image Image Image Image Image Image

20 Kwi

By

Nóż Storch Hot Knife 250 w akcji

20 kwietnia 2016 | By |

Niedawno wpadliśmy z wizytą do naszego klienta – pana Ryszarda Bizonia.  Zostaliśmy zaproszeni do jego warsztatu aby zobaczyć model rzeźby wykonany przy pomocy noża Hot Knife 250 marki Storch, który Pan Ryszard zakupił w naszym sklepie. Poniżej przedstawiamy zdjęcia, na których możne zobaczyć, że nóż Hot Knife sprawdza się również w branży kreatywnej:

ru09

ru09

ru09

ru09

ru09

ru09

ru09

ru09

ru09

Kształt modelu został najpierw wycięty w styrodurze. W kolejnym etapie następuje nakładanie warstwy gipsu i modelowanie finalnego kształtu postaci. Po skończeniu modelu zostanie on zawieziony do klienta i wstawiony na miejsce docelowe. Tak zbudowany model będzie punktem wyjścia dla rzeźby końcowej, która zostanie już wykonana w kamieniu. Dzięki zastosowaniu styroduru, model jest bardzo lekki i można go swobodnie transportować bez użycia podnośników.

ru09

Dzięki takiemu projektowi możemy zobaczyć jak precyzyjne kształty można wyciąć za pomocą noża Hot Knife. Serdecznie dziękujemy panu Ryszardowi za zaproszenie i życzymy więcej takich ambitnych projektów w przyszłości!