Image Image Image Image Image Image Image Image Image
[ X ]

TYMCZASOWE ZASADY FUNKCJONOWANIA MBS

Szanowni Państwo,

mając na względzie bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników informujemy, że z dniem 16/03/2020 r. Zarząd MBS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. podjął decyzję o tymczasowym ograniczeniu bezpośredniej obsługi Klientów w oddziałach MBS. W związku z powyższym wprowadzamy następujące procedury obsługi:

  1. prosimy o składanie zamówień wyłącznie drogą elektroniczną lub telefoniczną
  2. po przyjeździe do MBS po odbiór towaru zostań w samochodzie, skontaktuj się telefonicznie z obsługą hurtowni pod numerem:
  1. Poczekaj w samochodzie, przygotujemy Twoje zamówienie w możliwie najkrótszym czasie i dostarczymy do Twojego pojazdu

  2. Jeśli będziesz płacił kartą lub gotówką, zaprosimy Cię do miejsca, w którym będziesz mógł zapłacić

  3. W trakcie czynności nasi pracownicy zachowają bezpieczny dystans – ok. 1,5m

  4. Zapraszamy do zamawiania materiałów transportem MBS!

Wszystkie numery naszych telefonów stacjonarnych, komórkowych oraz poczta elektroniczna są aktywne i pozostają do Państwa dyspozycji. Wykaz numerów i danych kontaktowych naszych handlowców znajdziecie Państwo na stronach: www.mbs.wroc.pl/kontakt

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:30

Dostawy są realizowane terminowo, a w naszej firmie wdrożone zostały wszystkie procedury zalecane przez GIS. Bezpieczeństwo naszych Klientów i Pracowników jest dla nas najwyższym priorytetem.

Przepraszamy za niedogodności i liczymy na Państwa zrozumienie. Zadbajmy wspólnie o zdrowie naszych bliskich.

Zarząd MBS sp. z o.o. sp. k.

20 kw.

By

Nóż Storch Hot Knife 250 w akcji

20 kwietnia 2016 | By |

Niedawno wpadliśmy z wizytą do naszego klienta – pana Ryszarda Bizonia.  Zostaliśmy zaproszeni do jego warsztatu aby zobaczyć model rzeźby wykonany przy pomocy noża Hot Knife 250 marki Storch, który Pan Ryszard zakupił w naszym sklepie. Poniżej przedstawiamy zdjęcia, na których możne zobaczyć, że nóż Hot Knife sprawdza się również w branży kreatywnej:

ru09

ru09

ru09

ru09

ru09

ru09

ru09

ru09

ru09

Kształt modelu został najpierw wycięty w styrodurze. W kolejnym etapie następuje nakładanie warstwy gipsu i modelowanie finalnego kształtu postaci. Po skończeniu modelu zostanie on zawieziony do klienta i wstawiony na miejsce docelowe. Tak zbudowany model będzie punktem wyjścia dla rzeźby końcowej, która zostanie już wykonana w kamieniu. Dzięki zastosowaniu styroduru, model jest bardzo lekki i można go swobodnie transportować bez użycia podnośników.

ru09

Dzięki takiemu projektowi możemy zobaczyć jak precyzyjne kształty można wyciąć za pomocą noża Hot Knife. Serdecznie dziękujemy panu Ryszardowi za zaproszenie i życzymy więcej takich ambitnych projektów w przyszłości!