Image Image Image Image Image Image Image Image Image
[ X ]

TYMCZASOWE ZASADY FUNKCJONOWANIA MBS

Szanowni Państwo,

mając na względzie bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników informujemy, że z dniem 16/03/2020 r. Zarząd MBS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. podjął decyzję o tymczasowym ograniczeniu bezpośredniej obsługi Klientów w oddziałach MBS. W związku z powyższym wprowadzamy następujące procedury obsługi:

  1. prosimy o składanie zamówień wyłącznie drogą elektroniczną lub telefoniczną
  2. po przyjeździe do MBS po odbiór towaru zostań w samochodzie, skontaktuj się telefonicznie z obsługą hurtowni pod numerem:
  1. Poczekaj w samochodzie, przygotujemy Twoje zamówienie w możliwie najkrótszym czasie i dostarczymy do Twojego pojazdu

  2. Jeśli będziesz płacił kartą lub gotówką, zaprosimy Cię do miejsca, w którym będziesz mógł zapłacić

  3. W trakcie czynności nasi pracownicy zachowają bezpieczny dystans – ok. 1,5m

  4. Zapraszamy do zamawiania materiałów transportem MBS!

Wszystkie numery naszych telefonów stacjonarnych, komórkowych oraz poczta elektroniczna są aktywne i pozostają do Państwa dyspozycji. Wykaz numerów i danych kontaktowych naszych handlowców znajdziecie Państwo na stronach: www.mbs.wroc.pl/kontakt

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:30

Dostawy są realizowane terminowo, a w naszej firmie wdrożone zostały wszystkie procedury zalecane przez GIS. Bezpieczeństwo naszych Klientów i Pracowników jest dla nas najwyższym priorytetem.

Przepraszamy za niedogodności i liczymy na Państwa zrozumienie. Zadbajmy wspólnie o zdrowie naszych bliskich.

Zarząd MBS sp. z o.o. sp. k.

Color House Wrocław

Przyjdź się zainspirować

Kim jesteśmy?

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem i punktem partnerskim renomowanego producenta farb, systemów dociepleń i dekoracji Caparol. Produkty z charakterystycznym słoniem w logo pojawiają się za naszą sprawą w najbardziej reprezentacyjnych obiektach we Wrocławiu jak i w mieszkaniach i domach wymagających klientów już od 2010r.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom architektów, wykonawców oraz klientów indywidualnych i zmieniającym się trendom zarówno we wzornictwie jak i architekturze, nieustannie poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty oraz innowacyjne rozwiązania w zakresie aranżacji wnętrz, elewacji i ogrodów.

Salon Color House we Wrocławiu to inspirujące miejsce, gdzie w miłej atmosferze mogą Państwo zaczerpnąć fachowej wiedzy, poznać najnowsze trendy i odkryć różnorodne techniki dekoracyjne.

PRZYJDŹ SIĘ ZAINSPIROWAĆ!

 

 

Jesteśmy także tutaj:

facebook google pinterest rss