Image Image Image Image Image Image Image Image Image
[ X ]

TYMCZASOWE ZASADY FUNKCJONOWANIA MBS

Szanowni Państwo,

mając na względzie bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników informujemy, że z dniem 16/03/2020 r. Zarząd MBS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. podjął decyzję o tymczasowym ograniczeniu bezpośredniej obsługi Klientów w oddziałach MBS. W związku z powyższym wprowadzamy następujące procedury obsługi:

  1. prosimy o składanie zamówień wyłącznie drogą elektroniczną lub telefoniczną
  2. po przyjeździe do MBS po odbiór towaru zostań w samochodzie, skontaktuj się telefonicznie z obsługą hurtowni pod numerem:
  1. Poczekaj w samochodzie, przygotujemy Twoje zamówienie w możliwie najkrótszym czasie i dostarczymy do Twojego pojazdu

  2. Jeśli będziesz płacił kartą lub gotówką, zaprosimy Cię do miejsca, w którym będziesz mógł zapłacić

  3. W trakcie czynności nasi pracownicy zachowają bezpieczny dystans – ok. 1,5m

  4. Zapraszamy do zamawiania materiałów transportem MBS!

Wszystkie numery naszych telefonów stacjonarnych, komórkowych oraz poczta elektroniczna są aktywne i pozostają do Państwa dyspozycji. Wykaz numerów i danych kontaktowych naszych handlowców znajdziecie Państwo na stronach: www.mbs.wroc.pl/kontakt

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:30

Dostawy są realizowane terminowo, a w naszej firmie wdrożone zostały wszystkie procedury zalecane przez GIS. Bezpieczeństwo naszych Klientów i Pracowników jest dla nas najwyższym priorytetem.

Przepraszamy za niedogodności i liczymy na Państwa zrozumienie. Zadbajmy wspólnie o zdrowie naszych bliskich.

Zarząd MBS sp. z o.o. sp. k.

09 gru

By

Szkolenia dla wykonawców CAPAROL

9 grudnia 2013 | By |

Serdecznie zapraszamy na szkolenia marki Caparol w 2014 roku!

Szanowni Państwo,
Działalność szkoleniowa odgrywa kluczową rolę w biznesie. To od wiedzy i profesjonalizmu pracowników oraz współpracujących z firmą wykonawców, zależy jakość obsługi Klienta. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz w celu zapewnienia najwyższych standardów obsługi, wdrożyliśmy autorski program szkoleniowy. Szkolenia Caparol to cykl spotkań skierowanych do partnerów handlowych, wykonawców oraz sprzedawców współpracujących z naszą firmą.

Celem przedsięwzięcia jest wymiana wiedzy na temat nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych oraz podnoszenie standardów pracy i kwalifikacji uczestników rynku budowlanego. Teoretyczno-praktyczny program składa się z różnorodnych bloków tematycznych, dostosowanych do potrzeb grup, biorących w nim udział. Poza zagadnieniami bezpośrednio związanymi z ofertą produktową Caparol, omawiane są kwestie dotyczące m.in. wsparcia marketingowego czy aktualnych przepisów prawnych. Istotnym elementem projektu jest prezentacja praktycznego wykorzystania produktów marki Caparol. Szkolenia prowadzą wykwalifikowani trenerzy posiadający wieloletnie doświadczenie praktyczne i teoretyczne. Każdy uczestnik otrzymuje dyplom ukończenia szkolenia Caparol.

PLAN SZKOLEŃ CAPAROL – I KWARTAŁ 2014

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE I SYSTEMY OCIEPLEŃ

Seminarium dla wykonawców

Opis szkolenia:
Seminarium dla wykonawców i malarzy. Spotkanie jest okazją do wymiany wiedzy na temat nowoczesnych produktów i technologii izolacyjnych oraz prawidłowego wykonawstwa w zakresie termoizolacji budynków. Szkolenia przeznaczone są dla firm budowlanych działających w szczególności na rynku domów jednorodzinnych oraz partnerów handlowych zaangażowanych w realizację projektów budowlanych.

Terminy szkolenia:
14 – 15 stycznia
28 – 29 stycznia
04 – 05 lutego
18 – 19 marca

PRODUKTY I TECHNOLOGIE CAPAROL

Warsztaty dla wykonawców

Opis szkolenia:
Seminarium przygotowane specjalnie dla profesjonalnych wykonawców i malarzy, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę oraz podnieść kwalifikacje w zakresie wykończenia powierzchni w budownictwie. Szkolenie prowadzą wykwalifikowani trenerzy Caparol posiadający przygotowanie praktyczne i merytoryczne.

Terminy szkolenia:
30 – 31 stycznia
11 – 12 lutego
25 – 26 lutego

PRODUKTY I TECHNOLOGIE CAPAROL

Warsztaty dla nowych partnerów handlowych

Opis szkolenia:
Seminarium dla nowych partnerów handlowych oraz sprzedawców. Celem szkolenia jest dostarczenie specjalistycznej wiedzy o ofercie produktowej Caparol. Podczas warsztatów skupiamy się przede wszystkim na zagadnieniach teoretycznych.

Terminy szkolenia:
21 – 22 stycznia
04 – 05 marca

DISBON – OCHRONA I NAPRAWA BETONU

Warsztaty dla wykonawców

Opis szkolenia:
Seminarium dla wykonawców i malarzy. Uczestnicy otrzymują szczegółowe informacje o systemach posadzkowych Disbon oraz profesjonalnej ochronie betonu. Szkolenie prowadzą wykwalifikowani trenerzy Caparol posiadający przygotowanie praktyczne i merytoryczne.

Terminy szkolenia:
18 lutego wykonawcy
19 lutego wykonawcy
25 marca partnerzy handlowi

Więcej informacji w specjalnej ulotce, którą można pobrać TUTAJ (pdf)