Image Image Image Image Image Image Image Image Image

09 Gru

By

Szkolenia dla wykonawców CAPAROL

9 grudnia 2013 | By |

Serdecznie zapraszamy na szkolenia marki Caparol w 2014 roku!

Szanowni Państwo,
Działalność szkoleniowa odgrywa kluczową rolę w biznesie. To od wiedzy i profesjonalizmu pracowników oraz współpracujących z firmą wykonawców, zależy jakość obsługi Klienta. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz w celu zapewnienia najwyższych standardów obsługi, wdrożyliśmy autorski program szkoleniowy. Szkolenia Caparol to cykl spotkań skierowanych do partnerów handlowych, wykonawców oraz sprzedawców współpracujących z naszą firmą.

Celem przedsięwzięcia jest wymiana wiedzy na temat nowoczesnych technologii i materiałów budowlanych oraz podnoszenie standardów pracy i kwalifikacji uczestników rynku budowlanego. Teoretyczno-praktyczny program składa się z różnorodnych bloków tematycznych, dostosowanych do potrzeb grup, biorących w nim udział. Poza zagadnieniami bezpośrednio związanymi z ofertą produktową Caparol, omawiane są kwestie dotyczące m.in. wsparcia marketingowego czy aktualnych przepisów prawnych. Istotnym elementem projektu jest prezentacja praktycznego wykorzystania produktów marki Caparol. Szkolenia prowadzą wykwalifikowani trenerzy posiadający wieloletnie doświadczenie praktyczne i teoretyczne. Każdy uczestnik otrzymuje dyplom ukończenia szkolenia Caparol.

PLAN SZKOLEŃ CAPAROL – I KWARTAŁ 2014

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE I SYSTEMY OCIEPLEŃ

Seminarium dla wykonawców

Opis szkolenia:
Seminarium dla wykonawców i malarzy. Spotkanie jest okazją do wymiany wiedzy na temat nowoczesnych produktów i technologii izolacyjnych oraz prawidłowego wykonawstwa w zakresie termoizolacji budynków. Szkolenia przeznaczone są dla firm budowlanych działających w szczególności na rynku domów jednorodzinnych oraz partnerów handlowych zaangażowanych w realizację projektów budowlanych.

Terminy szkolenia:
14 – 15 stycznia
28 – 29 stycznia
04 – 05 lutego
18 – 19 marca

PRODUKTY I TECHNOLOGIE CAPAROL

Warsztaty dla wykonawców

Opis szkolenia:
Seminarium przygotowane specjalnie dla profesjonalnych wykonawców i malarzy, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę oraz podnieść kwalifikacje w zakresie wykończenia powierzchni w budownictwie. Szkolenie prowadzą wykwalifikowani trenerzy Caparol posiadający przygotowanie praktyczne i merytoryczne.

Terminy szkolenia:
30 – 31 stycznia
11 – 12 lutego
25 – 26 lutego

PRODUKTY I TECHNOLOGIE CAPAROL

Warsztaty dla nowych partnerów handlowych

Opis szkolenia:
Seminarium dla nowych partnerów handlowych oraz sprzedawców. Celem szkolenia jest dostarczenie specjalistycznej wiedzy o ofercie produktowej Caparol. Podczas warsztatów skupiamy się przede wszystkim na zagadnieniach teoretycznych.

Terminy szkolenia:
21 – 22 stycznia
04 – 05 marca

DISBON – OCHRONA I NAPRAWA BETONU

Warsztaty dla wykonawców

Opis szkolenia:
Seminarium dla wykonawców i malarzy. Uczestnicy otrzymują szczegółowe informacje o systemach posadzkowych Disbon oraz profesjonalnej ochronie betonu. Szkolenie prowadzą wykwalifikowani trenerzy Caparol posiadający przygotowanie praktyczne i merytoryczne.

Terminy szkolenia:
18 lutego wykonawcy
19 lutego wykonawcy
25 marca partnerzy handlowi

Więcej informacji w specjalnej ulotce, którą można pobrać TUTAJ (pdf)