Image Image Image Image Image Image Image Image Image

05 Cze

By

Żywica epoksydowa aranżacje

5 czerwca 2013 | By |

Alternatywą dla standardowych płytek i terakoty może być podłoga wykonana z żywicy epoksydowej. Dzięki różnorodnej kolorystyce i stylowemu wyglądowi idealnie prezentują się w zarówno klasycznych jak i nowoczesnych wnętrzach.

Posadzki z żywic mają zastosowanie jako podłogi przemysłowe, tak więc ich wytrzymałość i trwałość musi być wysoka. Nadają się zarówno do pokojów, łazienki, jak i kuchni. Pełne połysku, efektowne w swym wyglądzie żywice epoksydowe stanowią idealne rozwiązanie dla kogoś lubiącego niecodzienny design, harmonię i styl. Dodatkową ich zaletą jest wysoka odporność mechaniczna oraz chemiczna. Co więcej w podłodze takiej możemy zatopić różne rzeczy, np. muszelki, płyty etc. Stanowią więc one wyzwanie dla wielu projektantów, designerów jak i dla nas samych.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z apartamentu, który zaprojektował Robert Smolakowski, architekt współpracujący z Color House Wrocław.

Z dobranymi „do zestawu” meblami możemy uzyskać niepowtarzalne efekty aranżacyjne. Nieważne czy zdecydujemy się podkreślić wnętrze poprzez kontrast lub dobierzemy wyposażenie „pod kolor” naszej podłogi. Za każdym razem uzyskamy świetny, profesjonalny efekt.

Żywica-epoksydowa-aranżacje-caparol-white-angel (4)

Żywica epoksydowa aranżacje – White Angel

System Disboxid ArteFloor firmy Caparol, składa się z:

Lazurę Arte-Lasur można barwić maszynowo w systemie ColorExpress na ponad 160 kolorów z palety kolorystycznej Caparol 3D-System. Daje nam to naprawdę dużą możliwość wybrania odpowiedniego odcienia pasującego do naszego wymarzonego wnętrza czy stylu architektonicznego.

Nowoczesny system dekoracji posadzek Disboxid ArteFloor firmy Caparol to rozwiązanie dla osób pragnących posiadać wnętrze zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach. Warto się zastanowić nad wyglądem naszej podłogi. Wybranie odpowiedniej barwy i faktury znacząco przyczynia się do wyglądu i aranżacji całego pomieszczenia.

Najnowsza realizacja WHITE ANGEL to nowoczesne i futurystyczne mieszkanie. Dostarczone przez nas żywice epoksydowe, które stworzyły piękną i wytrzymałą śnieżnobiałą powierzchnię z połyskiem oraz farby, pomogły w dodaniu wyrazistości temu apartamentowi, który stanowi świetny przykład nowoczesnego designu.

Żywica-epoksydowa-aranżacje-caparol-white-angel (1)

Żywicami wykończony został także brodzik pod prysznicem. Taki zabieg pozwolił w pełni wyeliminować kafle, które wszędzie zostały zastąpione przez żywice Caparol.

Apartament White Angel, którego wnętrze możemy podziwiać zlokalizowany jest w kompleksie o nazwie Angel Wings przy ul. Walońskiej we Wrocławiu. Co więcej, można wynająć go na zasadzie hotelowej tzn. płacąc za dobę. Więcej informacji o wynajmie i samym apartamencie można znaleźć na stronie apartmentswroclaw.pl