Image Image Image Image Image Image Image Image Image
[ X ]

TYMCZASOWE ZASADY FUNKCJONOWANIA MBS

Szanowni Państwo,

mając na względzie bezpieczeństwo naszych klientów i pracowników informujemy, że z dniem 16/03/2020 r. Zarząd MBS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. podjął decyzję o tymczasowym ograniczeniu bezpośredniej obsługi Klientów w oddziałach MBS. W związku z powyższym wprowadzamy następujące procedury obsługi:

  1. prosimy o składanie zamówień wyłącznie drogą elektroniczną lub telefoniczną
  2. po przyjeździe do MBS po odbiór towaru zostań w samochodzie, skontaktuj się telefonicznie z obsługą hurtowni pod numerem:
  1. Poczekaj w samochodzie, przygotujemy Twoje zamówienie w możliwie najkrótszym czasie i dostarczymy do Twojego pojazdu

  2. Jeśli będziesz płacił kartą lub gotówką, zaprosimy Cię do miejsca, w którym będziesz mógł zapłacić

  3. W trakcie czynności nasi pracownicy zachowają bezpieczny dystans – ok. 1,5m

  4. Zapraszamy do zamawiania materiałów transportem MBS!

Wszystkie numery naszych telefonów stacjonarnych, komórkowych oraz poczta elektroniczna są aktywne i pozostają do Państwa dyspozycji. Wykaz numerów i danych kontaktowych naszych handlowców znajdziecie Państwo na stronach: www.mbs.wroc.pl/kontakt

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-16:30

Dostawy są realizowane terminowo, a w naszej firmie wdrożone zostały wszystkie procedury zalecane przez GIS. Bezpieczeństwo naszych Klientów i Pracowników jest dla nas najwyższym priorytetem.

Przepraszamy za niedogodności i liczymy na Państwa zrozumienie. Zadbajmy wspólnie o zdrowie naszych bliskich.

Zarząd MBS sp. z o.o. sp. k.

05 cze

By

Żywica epoksydowa aranżacje

5 czerwca 2013 | By |

Alternatywą dla standardowych płytek i terakoty może być podłoga wykonana z żywicy epoksydowej. Dzięki różnorodnej kolorystyce i stylowemu wyglądowi idealnie prezentują się w zarówno klasycznych jak i nowoczesnych wnętrzach.

Posadzki z żywic mają zastosowanie jako podłogi przemysłowe, tak więc ich wytrzymałość i trwałość musi być wysoka. Nadają się zarówno do pokojów, łazienki, jak i kuchni. Pełne połysku, efektowne w swym wyglądzie żywice epoksydowe stanowią idealne rozwiązanie dla kogoś lubiącego niecodzienny design, harmonię i styl. Dodatkową ich zaletą jest wysoka odporność mechaniczna oraz chemiczna. Co więcej w podłodze takiej możemy zatopić różne rzeczy, np. muszelki, płyty etc. Stanowią więc one wyzwanie dla wielu projektantów, designerów jak i dla nas samych.

Poniżej prezentujemy zdjęcia z apartamentu, który zaprojektował Robert Smolakowski, architekt współpracujący z Color House Wrocław.

Z dobranymi „do zestawu” meblami możemy uzyskać niepowtarzalne efekty aranżacyjne. Nieważne czy zdecydujemy się podkreślić wnętrze poprzez kontrast lub dobierzemy wyposażenie „pod kolor” naszej podłogi. Za każdym razem uzyskamy świetny, profesjonalny efekt.

Żywica-epoksydowa-aranżacje-caparol-white-angel (4)

Żywica epoksydowa aranżacje – White Angel

System Disboxid ArteFloor firmy Caparol, składa się z:

Lazurę Arte-Lasur można barwić maszynowo w systemie ColorExpress na ponad 160 kolorów z palety kolorystycznej Caparol 3D-System. Daje nam to naprawdę dużą możliwość wybrania odpowiedniego odcienia pasującego do naszego wymarzonego wnętrza czy stylu architektonicznego.

Nowoczesny system dekoracji posadzek Disboxid ArteFloor firmy Caparol to rozwiązanie dla osób pragnących posiadać wnętrze zaprojektowane w najdrobniejszych szczegółach. Warto się zastanowić nad wyglądem naszej podłogi. Wybranie odpowiedniej barwy i faktury znacząco przyczynia się do wyglądu i aranżacji całego pomieszczenia.

Najnowsza realizacja WHITE ANGEL to nowoczesne i futurystyczne mieszkanie. Dostarczone przez nas żywice epoksydowe, które stworzyły piękną i wytrzymałą śnieżnobiałą powierzchnię z połyskiem oraz farby, pomogły w dodaniu wyrazistości temu apartamentowi, który stanowi świetny przykład nowoczesnego designu.

Żywica-epoksydowa-aranżacje-caparol-white-angel (1)

Żywicami wykończony został także brodzik pod prysznicem. Taki zabieg pozwolił w pełni wyeliminować kafle, które wszędzie zostały zastąpione przez żywice Caparol.

Apartament White Angel, którego wnętrze możemy podziwiać zlokalizowany jest w kompleksie o nazwie Angel Wings przy ul. Walońskiej we Wrocławiu. Co więcej, można wynająć go na zasadzie hotelowej tzn. płacąc za dobę. Więcej informacji o wynajmie i samym apartamencie można znaleźć na stronie apartmentswroclaw.pl